משרדי עורכי דין הוצאת דיבה

העידן הדיגיטלי והרשתות החבריות גרמו לעלייה תלולה בתביעות הדיבה וסוגיות לשון הרע שמגיעות לטיפול משפטי. כמו בכל תחום, כשהביקוש עולה יש מי שמזהה את ההזדמנות ומעלה את ההיצע. זה נכון גם לגבי עורכי דין, בעיקר במדינה כמו ישראל שהיא שיאנית העולם ביחס שבין עורכי הדין לתושבים – נכון לשנת 2017 על כל מאה אלף ישראלים יש לא פחות מ-684 עורכי דין. בפשטות, אין כאן מספיק בעיות משפטיות בשביל לפרנס כל כך הרבה עורכי דין. כך שבשנים האחרונות משרדי עורכי דין דיני לשון הרע נפתחים ברחבי ישראל כמו פטריות אחרי הגשם. 

הרבה משרדים, מעט מקצוענים
מי שיקליד במנוע חיפוש את המילים 'משרד עורכי דין הוצאת דיבה' יגלה עשרות תוצאות. בעקרון תחרות היא דבר מבורך, אבל כשמדובר בתחום רגיש כמו דיני לשון הרע ובהתחשב בעובדה שרבים ממשרדי עורכי דין דיני הוצאת דיבה שנפתחים בישראל הם בגדר שחקנים חדשים בתחום ומומחים מטעם עצמם, אנשים שמוצאים את עצמם מעורבים בקצה כזה או אחר של תביעת דיבה עלולים למצוא את עצמם בבעיה. אף אחד לא רוצה שמישהו יתגלח על חשבון השם הטוב שלו.

איך להוציא את המוץ מהתבן? איך אפשר לדעת שמשרדי עורכי דין הוצאת דיבה אליהם אנחנו פונים באמת ערוכים להתמודד עם האתגר. האם באמת יש להם את המומחיות והניסיון הדרוש לדיני לשון הרע?

מילה מהמומחית
נפגשנו עם עורכת הדין טלי בן סימון, עורכת דין מנוסה שמתמחה בתביעות דיבה ולשון הרע ושמענו מכלי ראשון למה צריך לשים לב כאשר בוחרים עורך דין שייצג אותנו בדיני לשון הרע, על מה להקפיד ועל מה לא מומלץ להתפשר. 

עו"ד בן סימון: "ניסיון הוא מרכיב קריטי בתהליך ההתפתחות המקצועית של כל עורך דין בכל תחום משפטי. לכל מקרה יש אספקטים מיוחדים וכדי להבין באמת את התחום וכיצד ההתנהלות הפרקטית מתנהלת צריך פז"ם של עשרות תיקים. בדרך כלל עורך דין בתחום דיני לשון הרע יגיע לבשלות מקצועית מלאה אחרי חמש שנים של עיסוק אינטנסיבי בתחום. על זה אל תתפשרו! את הניסיון הרלוונטי וההיסטוריה המקצועית של עורך הדין תוכלו לאתר בקלות ברשת."

חפשו הישגים
טלי בן סימון מרחיבה: "גם  מי שאינו מומחה במשפטים יכול ללמוד הרבה מאוד על איכות עורך הדין בחיפוש קצר ברשת. למשל, סיקור תיקים אותם ניהל או פסיקות תקדימיות שזכה בהם אמורים לצוץ בחיפוש גוגל אם מדובר בעורך דין מנוסה ואיכותי. סריקה של פסקי דין באתר תקדין עשויה לתת לכם תמונה כללית של הצלחות וכישלונות.

אמנם אין עורך דין עם יחס מושלם בבית משפט. אבל מה שמאפיין עורכי דין טובים זו העובדה שכאשר הם מגיעים עם תיק לבית המשפט הוא בדרך כלל יהיה בנוי לתלפיות, כי חלק מהחוכמה היא לדעת לבלום את הלקוח מלהגיע לבית משפט אם אין קייס טוב, ולכן גם יחס הזכיות/הפסדים יהיה חיובי באופן מובהק אצל עורכי דין טובים."
 

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו