משרד עו"ד הוצאת דיבה

מחפשים משרד עורך דין הוצאת דיבה? זה לא משנה אם נפגעתם מעלילה או מפרסום מכפיש ואתם מעוניינים לתבוע, או שהצלחתם להרגיז מישהו ועכשיו מתנוססת תביעת דיבה על ראשכם – יש כמה דברים שכדאי שתיקחו בחשבון כשאתם בוחרים משרד עורך דין הוצאת דיבה ולשון הרע. כך תעשו את זה נכון, צעד אחר צעד:
  • אל תתפשרו על ניסיון. ניסיון מצטבר הוא מרכיב קריטי באיכות של עורך דין שמתעסק בדיני לשון הרע. סך כל התרחישים שפגש, הטיעונים ששמע והשמיע, השופטים והפרקליטים שניהל תיקים מולם – כל אלו בונים את המטען המקצועי שלו. ההנחה המקובלת היא שעורך דין מגיע לבשלות מקצועית אחרי שצבר חמש שנות ניסיון. נסו למצוא עורך דין שיש לו לפחות עשר שנות ניסיון בדיני לשון הרע. 
  • מקצוענות וחדשנות. אף אחד לא רוצה עורך דין שמפסיד יותר מאשר מנצח. כנסו לאתר תקדין ובדקו אם עורך הדין שבחרתם נמצא בעיקר בצד המנצח. כל עורך דין מפסיד לפעמים, הטובים שבהם פשוט לא ייתנו ללקוחות שלהם להתקדם בנתיב המשפט אם לא יחשבו שהקייס באמת חזק. זו חכמה יותר גדולה ממה שנדמה. בנוסף,  תחום לשון הרע משאיר הרבה מקום לחשיבה חדשנית מחוץ לקופסה. למשל, משרד עורך דין הוצאת דיבה ולשון הרע באינטרנט הוא תחום שמתפתח בגלל התפקיד העצום של הרשת כזירה העיקרית ל'אירועי לשון הרע'. אם גם אתם מחפשים משרד עורך דין ולשון הרע בגלל עניין שקשור לרשת או לרשתות חברתיות, ודאו שעורך הדין אליו אתם פונים בקי בנושא ומפגין גישה חדשנית. 
  • זריזות ואסרטיביות. לפעמים חשוב להגיב כאשר הברזל עדיין לוהט. עורך דין אסרטיבי ששוחה בחומר יוכל לפעול במהירות ולהסיר פרסום פוגעני ברשת לפני שנגרם לכם נזק רב. גם באספקטים אחרים מהירות המחשבה והכישורים הבינאישיים של עורך דין טוב יכולים לחסוך עוגמת נפש וכסף. הדרך לזהות עורך דין כזה היא באמצעות קריאת ביקורות בפורומים משפטיים, וכמובן התרשמות אישית.
  • להבין את התמונה הגדולה. תחום לשון הרע הוא תחום שלפעמים כורך שיקולים ואינטרסים רחבים שחורגים מהאספקט המשפטי. חשוב שעורך הדין שתבחרו יבין מה האינטרס שלכם ומה ההשלכות של כל החלטה על התמונה הגדולה. בנוסף, תחום לשון הרע מושך הרבה פעמים התעניינות וסיקור תקשורתי. רצוי שעורך הדין יהיה בקי גם באספקט הזה.
  • אל תחליטו לפני שתתרשמו מכלי ראשון. דברו עם עורך הדין. דברו עם כמה עורכי דין. בסופו של יום יש משמעות גם לכימיה אישית. שיחה פתוחה היא דרך מצוינת להתרשם מאיש מקצוע. העלו את הנקודות שציינו בשיחה וכן, תתנו גם משקל לתחושת הבטן שלכם.
המלצה לסיום, עורכת הדין טלי בן סימון ממשרד 'פדרבוש בן סימון' היא אחת מעורכי הדין המובילים בישראל את תחום דיני לשון הרע. 
 

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו