עו"ד דיני הוצאת דיבה

תביעת דיבה היא מסע ארוך ומייגע עם לא מעט מהמורות בדרך ועם התמודדות שחורגת מהממד המשפטי הרגיל שעלולה למצוא ביטוי גם בתקשורת האלקטרונית וברשתות החברתיות. אם החלטתם או מצאתם את עצמכם יוצאים למסע כזה, אתם צריכים לצדכם עו"ד דיני הוצאת דיבה מקצוען שבקי בכל האספקטים המשפטיים והחוץ משפטיים של התהליך – מישהו כמו עורכת הדין טלי בן סימון.

עו"ד דיני לשון הרע שאתם רוצים
טלי בן סימון עומדת בראש משרד עורכי הדין 'פדרבוש בן סימון' שמתמחה בתביעות דיבה ולשון הרע והיא בדיוק עו"ד לשון הרע שאתם רוצים לצדכם בתהליך הלא נעים שנקרא 'תביעת דיבה'.

פרסום או אמירה פוגענית שמביאה אדם לבקש סעד משפטי בדרך כלל כרוכה בסערת רגשות שחושפת אותנו לעיני הציבור. במקרים כאלה טלי בן סימון היא עורכת דין שהופכת עולמות עבור לקוחותיה. המסירות וההשקעה משולבים עם עומק וידע משפטי רחב, יכולת ליטיגציה מעולה בבית המשפט והתנהלות שלוקחת בחשבון גם את האספקטים התקשורתיים והפומביים של תביעות דיבה הפכו את טלי בן סימון לשם החם בקרב מי שמחפש עו"ד הוצאת לשון הרע.

התמחות מיוחדת בייצוג אנשי ציבור
במהלך השנים שעורכת הדין טלי בן סימון פועלת בתחום היא פיתחה גם התמחות מיוחדת הנוגעת בייצוג אנשי ציבור ומוסדות ציבור. מאחר ומי שנמצא במוקד הסערה הציבורית חשוף, באופן טבעי, ליותר ביקורת שעלולה בעידן הרשתות החברתיות להידרדר להשמצות ושיח פוגעני, אנשי ציבור רבים נזקקים לשירותיו של עו"ד הוצאת דיבה. הצורך הזה הביא את עורכת הדין בן סימון להתמחות-עומק נוספת הנוגעת לייצוג אנשי ציבור במקרים של דיבה או תביעות השתקה.

תביעות השתקה הן תביעות שיש להן אג'נדה עקיפה שלא קשורה בנושא הישיר של התביעה. על פי רוב בניסיון להלך אימים על איש ציבור, חושף שחיתויות, גוף או ארגון ציבורי כזה או אחר. התביעה במקרה הזה נועדה להוות מנוף כלפי הנתבע. מדובר בסיטואציה לא פשוטה שדורשת מהיועץ המשפטי להבין ולנווט את התמונה הגדולה באינטרס של הלקוח. התכונה הזו לא מובנת מאליו, יש משפטנים מעולים בדיני הרע שלא מתעסקים בכלל בהיבט הזה, אלא רק באספקט המשפטי הצר.

רואים את האינטרס הרחב של הלקוח
במשרד עורכי הדין 'פדרבוש בן סימון' אימצו גישה ששמה במוקד את האינטרס הרחב של הלקוח ולא רק את התמונה המשפטית הצרה. דווקא מתוך הגישה הזו מצליח המשרד לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא פתרונות יצירתיים בזירה המשפטית וזה כולל הובלת תקדימים שאומצו על ידי בית המשפט.

תכונה נוספת שמאפיינת תחום לשון הרע זו היכולת להגיב במהירות. לפעמים פעולה משפטית מהירה, שמונעת מאתר אינטרנט להפיץ פרסום פוגעני ומאפשרת לנקות את הרשת, היא בעלת ערך אדיר עבור הלקוח. 
 
 

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו