תביעות לשון הרע

אין דרך יפה להגיד את זה, אבל תביעות הוצאת לשון הרע הן עסק מלוכלך. זה לא נעים כשמכפישים ומשמיצים אותך באופן פומבי וזה לא נעים לפנות לנתיב משפטי. זה גם לא נעים להיות הצד הנתבע שעשוי למצוא את עצמו תחת איום משפטי בגלל פוסט שכתב בפייסבוק, ומבחינתו נתפס לחלוטין כחלק מההתנהלות שחופש הביטוי מאפשר.

במציאות צריך לבחון כל מקרה לגופו, כי לפעמים תביעות הוצאת דיבה ולשון הרע אכן מתגלות כסוג של 'בריונות משפטית' ועילה 'לתביעת השתקה' ולפעמים פוסט בפייסבוק או ציוץ בטוויטר יכולים להיות מעשה פוגעני ואלים. עיון בפסקי דין לשון הרע באינטרנט חושף מקרים כאלה וכאלה. ניתן להניח שברוב המקרים האמת קשורה לנקודת המבט של המתבונן. בכל מקרה, ולא משנה באיזה צד של ההליך המשפטי אתם נמצאים, אתם זקוקים לצדכם לעורך דין שידע לייצג באופן הכי מדויק ויעיל משפטית את האמת שלכם. 

שותף למסע
אתם שוקלים לתבוע דיבה או קיבלתם איום רציני בתביעת דיבה? אל תתמהמהו, פנו לייעוץ משפטי אצל עורך דין שחי ונושם את התחום הזה. כמו, למשל, עורכת הדין טלי בן סימון ממשרד עורכי הדין 'פדרבוש בן סימון'.  טלי בן סימון מתמחה בתביעות לשון הרע באינטרנט וכאשר תביעות הוצאת לשון הרע עומדות על הפרק, המספר שלה (שמופיע בסוף המאמר) הוא כנראה הראשון שתרצו לחייג בסיטואציה כזו.

הניסיון האדיר של עורכת הדין בן סימון יאפשר לכם לבצע הערכת מצב מדויקת יותר של הסיטואציה, לקבל החלטה מושכלת ולא לעשות טעויות של מתחילים במאבק על השם הטוב שלכם.

זמן הוא מרכיב קריטי. תגובה מהירה ונחושה מצד עורך הדין שלכם יכולה לקטוע את הפרסום הפוגעני באיבו, בהנחה שמדובר במקצוען מהסוג של עורכת הדין טלי בן סימון. 

הרשת היא ג'ונגל
בשני העשורים האחרונים הרשת היא המקום בו נוצרות מרבית תביעות הוצאת דיבה ולשון הרע – ומדובר בג'ונגל.

תיבת התהודה והגישה המיידית ללא פילטרים ברשתות החברתיות מעניקות לכל בריון מקלדת בקצות האצבעות. זה לא רק שההתלהטות בעידן הווב  מייצרת יותר חיכוכים ושמה כל אחד ואחת מאיתנו בעין הסערה, זה קשור גם לאופן המואץ בו הטכנולוגיה מתפתחת והרגולציה מתקדמת – כשעוסקים במדיה שמופצת באופן ויראלי האחריות אינה רובצת לפתחו של מי שהשמיץ מכלי ראשון אלא עשויה להיות מוטלת על האתר המארח וגורמים נוספים. צריך לזכור שהרשת מפתחת גם מנגנוני הגנה שמאפשרים לפרסומים להמשיך להתקיים בחלל הווירטואלי. עורך דין טוב של דיני לשון הרע יהיה ער גם להתפתחויות מסוג זה.

עורכת הדין טלי בן סימון עוסקת הרבה באספקטים קיברנטיים של לשון הרע ופגיעה בפרטיות, ומצליחה להשיג עבור לקוחותיה נצחונות ופסיקות תקדימיות בזירות אלו.
 

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו