האם נפגעתם מפרסום של אדם אחר? כדאי לכם לבדוק האם הפרסום נוגע לדיני לשון הרע. השימוש ברשתות החברתיות מאפשר לכל אדם לפגוע באדם אחר בלחיצת כפתור ולכן תביעות דיבה כנגד פרסום שקרי נפוצות היום ויכולות להיגרר לכותלי בית המשפט. איך אפשר לדעת האם הפרסום הפוגע נוגע להוצאת דיבה? על מנת שהנפגע יוכל לדעת האם הוא יכול לתבוע דיבה צד אחר, כדאי שיפנה למשרד עורכי דין העוסק בדינים הקשורים לדיבה ולשון הרע. 

הוצאת דיבה ולשון הרע

האם הוצאת דיבה ולשון הרע היא עבירה פלילית? במקרים מסויימים הוצאת דיבה יכולה להיחשב כעוולה אזרחית שעליה ניתן לתבוע, ובמקרים אחרים הוצאת דיבה יכולה להיחשב כעבירה פלילית. ישנם הרבה אלמנטים המשפיעים על התביעה מכיוון שבתי המשפט מעוניינים לשמר את חופש הביטוי וחופש העיתונות ויש צורך לבדוק כל מקרה פרסום לגופו. 

עורכי דין לתביעת הוצאת לשון הרע

כאמור, בכדי לבחון את הפרסום הפוגע באופן המקצועי ביותר, יש לפנות למשרד עורכי דין העוסק בתחום תביעות הוצאת לשון הרע. ההחלטה האם לתבוע את מוציא הפרסום השלילי היא בידי הנפגע אך ההתייעצות המקצועית הראשונית חשובה על מנת לקבל החלטה מושכלת ויעילה. עורכי דין עם ניסיון בתביעות דיבה צריכים להכיר את החוק לאיסור לשון הרע בצורה מושלמת. 

חוק איסור לשון הרע

שתי דרכים משפטיות אפשריות לטיפול בתביעות דיבה לפי חוק איסור לשון הרע. הדרך הראשונה נוגעת לדין פלילי הקובע עונש מאסר למוציא הפרסום. הדרך השניה מדברת על פגיעת נזיקין עליה ניתן לבקש פיצוי של עד 50,000 אלף ש"ח ללא צורך בהוכחת נזק לנפגע. על מנת שתוכלו לדעת לאיזה מסלול התביעה שלכם מתאימה, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון ולקבל ייעוץ משפטי וייצוג מקצועי בבית המשפט. 

טיפול בדיני לשון הרע דרך משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון

משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון מנהל תיקים רבים ללקוחות ברחבי הארץ בתביעות בנושאים הנוגעים לדיני לשון הרע. אם נפגעתם מפרסום ברשת חברתית או בצורה אחרת ואתם מעוניינים לתבוע את הפוגע, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון ולקבל ייעוץ ראשוני מקצועי לתביעה שלכם ללא התחייבות.
 
 

דיני לשון הרע


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו