ייצוג אנשי ציבור

ייצוג אנשי ציבור הוא מלאכה מורכבת ומאתגרת. זאת, מפאת הציפייה לנורמות התנהגות שונות החלות על איש ציבור, רמת החשיפה התקשורתית והציבורית הרבה שיש לתביעות כנגד אנשי ציבור.

משקל תוצאת תביעות אלה יכול להכריע את יכולתו של איש הציבור להמשיך ולכהן לתפקד במסגרת התפקיד ציבורי לו נבחר. לפיכך, חשוב מאוד כי ייצוג אנשי ציבור יעשה על ידי מי שזה הוא תחום מומחיותו.     

ייצוג אנשי ציבור מחייב לקחת בחשבון, מעבר לשיקולים משפטיים גרידא, גם שיקולים פוליטיים, שיקולי נראות ציבורית, שיקולי מוניטין וכיו"ב, ובאלה יש כדי לשנות, לא אחת, את הילוכו הרגיל של ניהול תביעה.         

ייצוג אנשי ציבור מחייב, לא אחת, לקחת בחשבון כי מוגשות כנגדו תביעות השתקה שמטרתן היא מניעת יכולתו לפעול על-פי חזונו ועל-פי המנדט שניתן לו על ידי הציבור שבחר בו ולא מפני שיש בהן עילת תביעה של ממש.

למשרדנו ניסיון מצטבר רב שנים בייצוג גופים ציבוריים ובייצוג אנשי ציבור בכל אורחות החיים הציבוריים- שרים, חברי כנסת, ראשי ערים ומועצות מקומיות ואזוריות, מנכ"לים, יועצים משפטיים, מהנדסים דוברים ומנהלי אגפים ומחלקות בגופים ציבוריים, והן בייצוג הגופים הציבוריים עצמם, כצדדים תובעים או נתבעים.

כתבו אלינו. נשמח לעזור גם לכם.

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו