איך מכינים כתב תביעה לשון הרע? על מנת לתבוע אדם אחר על הוצאת דיבה ולשון הרע, כדאי להכיר את נושא לשון הרע לעומקו. פרסום לשון הרע נוגע לפגיעה בשמו הטוב של אדם, במוניטין שלו כבעל עסק או לפגיעה ביכולת שלו לתפקד במקצוע מסויים. את כתב התביעה מנסח משרד עורכי דין העוסק בתחום דיני לשון הרע והוצאת דיבה. 

לשון הרע הלכות

רבי משה בן מימון (הרמב"ם) התייחס ללשון הרע הלכות בספרו 'משנה תורה' ולמעשה התמקד בנושא בצורה מעשית הנגישה לכל אחד הנחשף לספרו. מבחינת ההלכה לשון הרע מתחלקת ל-3 סוגים שונים: לשון הרע האסורה מהתורה, אבק לשון הרע היכול לגרום לאמירות דיבה ורכילות. הדין בבתי המשפט לגבי לשון הרע במדינת ישראל מתייחס לחוק לשון הרע. 

לשון הרע חוק

חוק לשון הרע כולל 17 סעיפים הנוגעים למצבים בהם אדם פגע באדם אחר על ידי לשון הרע. בכתב תביעה לשון הרע חוק בתי המשפט הוא הרלוונטי ולא חוקי ההלכה הקיימים.  

לשון הרע ורכילות

האם רכילות גם היא יכולה להיכלל בכתב תביעה? בכדי לקבל את כל המידע בנוגע ללשון הרע ורכילות, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי ללא התחייבות עם משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון הממוקם בעיר תל אביב. הכנת כתב התביעה היא שלב חשוב בכדי להגיע לדיון בבית המשפט עם הכלים הטובים ביותר לנצח בתביעה. משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון מנוהל על-ידי עורכת הדין טלי בן סימון בעלת ניסיון רב בייצוג אנשי ציבור, גופים ציבוריים ואנשים פרטיים בתביעות הוצאות דיבה ולשון הרע.  

הגשת כתב תביעה לשון הרע דרך משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון

עורכת הדין טלי בן סימון תשמח לסייע לכם בכתיבת כתב התביעה על מנת שתוכלו להגישו לבית המשפט. אם אתם מעוניינים לתבוע צד אחר על פגיעה בשמכם הטוב, אתם מוזמנים לפנות לעורכת הדין טלי בן סימון במשרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי וייצוג הולם בדיונים בבית המשפט. על מנת שתוצאות המשפט יהיו מיטיבות לצד שלכם, צוות משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון ילווה אתכם מתחילת התביעה ועד פסק הדין.
 

כתב תביעה לשון הרע


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו