לפני עידן הפייסבוק והטוויטר תביעות לשון הרע באינטרנט היו פחותות ולעיתים קרובות נתונות בעיקר לעולם העיתונאי. הפייסבוק ושאר הרשתות החברתיות מאפשרות לכל אדם לפרסם טקסט או תמונה היכולים לפגוע בשמו הטוב של אדם אחר. חשוב לדעת כי בתי המשפט רואים בפרסום בפייסבוק וברשתות החברתיות כפרסום היכול להיחשב כלשון הרע במקרה של פגיעה בשמו של אדם אחר. בתי המשפט דנו בשנים האחרונות במקרים רבים של תביעות נגד פרסומים בפייסבוק, ולכן המדיה החברתית של הרשת החברתית פייסבוק נחשבת לנפוצה בתביעות לשון הרע. 

לשון הרע בפייסבוק 

איך ניתן להתמודד עם לשון הרע בפייסבוק? במידה ואתם נפגעים מפרסום שעלה בדף פייסבוק הנוגע לשמכם, ניתן לבדוק עם משרד עורכי דין, המתמחה בטיפול בתביעות נגד הוצאת דיבה ולשון הרע, האם הפרסום נוגע לדין בתחום לשון הרע. מלבד הרשת החברתית פייסבוק, במקומות עבודה ניתן לראות תקשורת רבה של מיילים בין העובדים לעובדים אחרים או לעובדים בהנהלה. נושא תקשורת המיילים בעבודה נוגע גם לעניין לשון הרע. 

לשון הרע בעבודה

נפגעתם ממייל שנשלח במשרד שלכם? כדאי להכיר את דיני לשון הרע בעבודה. התקשורת במשרד בין העובדים יכולה גם היא לפגוע בעובד מסויים, ולכן חשוב לדעת מה האפשרויות הקיימות לעובד הנפגע מפרסום של אדם אחר במסגרת עבודתו. את המידע המלא לגבי תביעה כנגד אדם בנושא לשון הרע ניתן לקבל דרך משרד עורכי דין מקצועי.

משרד עו"ד לשון הרע באינטרנט

מעוניינים לפנות למשרד עו"ד לשון הרע באינטרנט? הגעתם למקום הנכון. משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון מספק ללקוחותיו ברחבי הארץ ייעוץ משפטי וייצוג משפטי בבתי משפט בנושאים הנוגעים ללשון הרע. למשרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון יש לקוחות קבועים ומסורים וניתן לקרוא המלצות רבות של לקוחות המשרד באתר האינטרנט. 

משרד פדרבוש - בן סימון מציעה ללקוחותיו ייצוג בתביעת לשון הרע באינטרנט

מוכנים לתבוע את הצד הפוגע בתביעת לשון הרע באינטרנט? עכשיו תוכלו לעשות זאת בצורה מקצועית ונוחה דרך משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון. משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון מציע לכם לקבוע פגישת ייעוץ ולהביא איתכם את כל המסמכים הרלוונטיים בכדי שתוכלו להגיש את התביעה בצורה הטובה ביותר.
 
 

לשון הרע באינטרנט


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו