האם יש הבדלים משמעותיים בין התביעות השונות בנושאים של דיבה ולשון הרע? התביעות בנושאים של לשון הרע מתחלקות לשני סוגים בעלי משמעות דומה אך פסק הדין בתביעות הללו יכול להיות שונה בצורה מהותית עבור הנתבע. בתיקים בהם הנושא נוגע למשפט הפלילי, הנתבע יכול לקבל עונש מאסר של עד שנה. בתיקים בהם הנושא נוגע למשפט האזרחי אז ניתן לתבוע את הצד השני על לשון הרע ללא הוכחת נזק. במקרה זה ניתן לדרוש פיצוי של עד 50 אלף ש"ח בבית המשפט. עורך הדין בתחום לשון הרע יכוון את התובע לתביעה המתאימה ביותר למקרה הספציפי. 

לשון הרע עורך דין

אם אתם מחפשים עורך דין בתחום תביעות דיבה ולשון הרע, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי דין העוסק בתחום זה. בתביעות לשון הרע עורך דין יסייע בכתיבת מכתב התראה ובכתיבת כתב התביעה נגד האדם שהעלה את הפרסום הפוגע. 

מכתב התראה לשון הרע

מהו מכתב התראה לשון הרע? מכתב התראה מטרתו להבהיר לצד השני כי הולכים להינקט צעדים משפטיים נגדו. עורך הדין מכין את מכתב ההתראה לאחר שהוסכם יחד עם התובע האם המטרה של המכתב היא להודיע על תביעה או על אולטימטום לפעולה מסויימת מצד הנתבע. במידה והאולטימטום יסתיים, עורך הדין ינסח את כתב התביעה והוא יוגש לבית המשפט. בדיון בבית המשפט יקבע מהו פסק הדין לגבי המקרה והאם הנתבע נמצא אשם. 

משרד עו"ד דיני לשון הרע

על מנת לנסח את כתב ההתראה ואת כתב התביעה בצורה מדוייקת בנוסח המשפטי המקובל, ניתן לפנות למשרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון המתמחה בתיקים בנושאים של לשון הרע והוצאת דיבה. משרד עו"ד דיני לשון הרע הטוב ביותר שתמצאו הוא משרד עורכי הדין בניהולה של עורכת הדין טלי בן סימון. 

תביעת לשון הרע ללא הוכחת נזק דרך משרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון

האם התביעה שלכם שייכת לסוג לשון הרע ללא הוכחת נזק? על מנת שתוכלו לקבל תשובות מקצועיות לשאלה זו, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין פדרבוש - בן סימון ולקבוע פגישת ייעוץ. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בכדי להגיע למטרות שלכם בדיונים בבית המשפט.
 

לשון הרע ללא הוכחת נזק


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו