משרד עורך דין לשון הרע מתמחה בראש ובראשונה בייעוץ ייצוגי ומשפטי במגוון רחב של תיקים אשר עוסקים בהוצאת לשון הרע והוצאת דיבה, לרבות לשון הרע והוצאת דיבה באינטרנט או כל פגיעה בשמו הטוב של האדם ברשתות האינטרנט השונות. משרד עורך דין לשון הרע נועד לעזור למי שחווה פרסום פוגעני של לשון הרע אשר פגע במידה מסוימת בעסקיו, בשמו הטוב או בכבודו. בנוסף, משרד עורך דין לשון הרע עוזר גם ללקוחות אשר אותו פרסום הינו אמת, ובכל זאת התרחשה פגיעה בצנעת הפרט של הלקוח. הפרה של חובת סודיות או הפרה של חסיון עלולה בהחלט לגרום לפגיעה בפרטיות, משרד עורך דין לשון הרע נועד לטפל בדיוק במצבים מהסוג הזה ולהעניק ללקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר. כמו כן, חשוב לזכור כי ישנם עורכים דין אשר מתמחים בלשון הרע והגנת הפרטיות ברשתות האינטרנט השונות, ועורכי דין אשר מתמחים באותו הנושא אך בעולם המוחשי. מדובר על הבדל משמעותי אשר דורש סוג שונה של התמחות. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורך דין הוצאת דיבה ולשון הרע, משרד עורך דין לשון הרע באינטרנט, משרד עורך דין לשון הרע והוצאת דיבה ועוד. 

משרד עורך דין הוצאת דיבה ולשון הרע

משרד עורך דין הוצאת דיבה ולשון הרע מחויב להיות מקצועי ולהתמחות בתחום על גווניו הרבים: לשון הרע בפייסבוק, לשון הרע באמזון, יוטוב, גוגל וכדומה.

משרד עורך דין לשון הרע באינטרנט

משרד עורך דין לשון הרע באינטרנט מתמחה בתחום של הגנת פרטיות ודיני לשון הרע. כמו כן, כאשר אתם ניגישם לבחור משרד שימו לב כי מדובר במשרד מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום, עם הצלחות מוכחות בתחום. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר עוסק בתחום האזרחי לסוגיו, ומתמחה בייצוג תביעות לשון הרע והפרת פרטיות. 

משרד עורך דין לשון הרע והוצאת דיבה

כל אדם אשר חווה פגיעה בפרטיות או בשמו הטוב יחפש בשלב כזה או אחר משרד עורך דין לשון הרע והוצאת דיבה. חשוב במיוחד לערוך סקר שוק בעקבות ההיצע הרב אשר קיים בשוק ולמצוא את המשרד האיכותי והמקצועי ביותר בתחום אשר מחזיק בניסיון רב והצלחות רבות. 
 

משרד עורך דין לשון הרע


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו