עורך דין דיבה

מי שהוציא דיבת אחר או נפגע מהוצאת דיבה שהוציאו כנגדו, זקוק לעורך דין. מקרים כאלה בדרך כלל לא נפתרים מעצמם, אלא באמצעות היזקקות לערכאות. לא כל עורך דין יכול לטפל בהליכים מסוג זה, אלא שנדרש עורך דין המתמחה בהוצאת דיבה.

יותר ויותר תביעות בעילת הוצאת דיבה, מתנהלות כיום שעה שיותר ויותר אנשים מוצאים את היכולת לפרסם בעצמם באמצעי תקשורת כאלה ואחרים ללא כל תיווך של עיתונאי או כתב, כל מה שעולה על דעתם. לפעמים נעשים הדברים במחשבה תחילה ולפעמים ללא מחשבה תחילה, מה שהופך את הפרסום שנעשה אודותיהם או שעשו אודות אחר לפרסום שעלול לפגוע.

בדרך כלל יודיע על כך מכתב מעורך דין המתמחה בהוצאת דיבה, שיגיע בתוך כמה ימים, ובו תידרש מחיקה מיידית של הפרסום ודרישת פיצוי, ומה אז?

כדי לענות על דרישות מסוג זה נזקק לקוח לעורך דין מתמחה בהוצאת דיבה. עורך דין כזה צריך להיות מי שניהל תביעות דיבה מסוגים שונים, בערכאות שונות, כנגד אמצעי תקשורת שונים, בהיקפים משתנים, וכזה שיש לו רקורד מוכח של הצלחות בתחום.

כדי למצוא עורך דין המתמחה בהוצאת דיבה, ניתן להיעזר בהמלצות של חברים ומכרים ו/או באתרי אינטרנט של משרדי עורכי דין המתמחים בתחום.

חשוב כי הפנייה לעו"ד מתמחה בהוצאת דיבה תעשה רק על סמך בדיקה והמלצות ובכל מקרה מייד כאשר מתפרסם פרסום פוגע ו/או מתקבל מכתב התראה בקשר עם פרסום שעשה הלקוח, או פורסם אודותיו ופגע בו.

עו"ד המתמחה בהוצאת דיבה יוכל להנחות את לקוחו מיידית מה צריך להיעשות, ולהסביר לו בפני מה הוא עומד ולמה הוא צפוי.

לפעמים החלופה בין הצלחה לכישלון בניהול הליך בעילת דיבה, נעוץ בבחירת עורך דין המתמחה בהוצאת דיבה, שידע לנתב את האמצעים העומדים לרשות הלקוח ולהביאו להצליח בהליך בו פתח או שנפתח כנגדו, לבין בחירה בעורך דין שאינו מתמחה בהוצאת דיבה.  

משרדנו מתמחה בהוצאת דיבה. כתבו לנו. נשמח לעזור גם לכם.

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו