עורך דין דיני לשון הרע

לא אחת נזקק מי שהוצאה דיבתו לסיוע משפטי בלשון הרע, מעורך דין המתמחה בדיני לשון הרע. אם משום ששגה והוציא דיבתו של אחר ואם מפני שנפגע מהוצאת דיבתו על ידי אדם אחר.

בדרך כלל זה יקרה לאחר שהפרסום נעשה ואדם שפגע או שנפגע מוצאים עצמם אובדי עצות, ומבקשים למצוא לעצמם עו"ד בדיני לשון הרע שיסייע להם.

סיוע של עורך דין בדיני לשון הרע נדרש כיום ליותר ויותר אנשים, אגב יותר ויותר פרסומים, המתפרסמים אגב קיומם של יותר אמצעי תקשורת מאי פעם.

הדרך הנכונה לבחור עורך דין בדיני לשון הרע היא, קודם כל לברר האם המדובר במשרד עורך דין המתמחה בדיני לשון הרע ו/או האם קיים במשרד עורך דין המתמחה בסוג זה של תביעות, והאם הניסיון המקצועי של עורך הדין בו מדובר מעיד על הצלחות בניהול תביעות בתחום זה.  

יש לזכור כי, המדובר בתחום משפטי המחייב ניסיון מקצועי ספציפי מאוד ולא אחת תקבע תוצאת התביעה, כפועל יוצא של בחירה נכונה יותר/ נכונה פחות, של משרד עורכי הדין שיטפל בה.

ניתן להיעזר לצורך הבחירה במספר אמצעים, ובין היתר באתר האינטרנט של המשרד בו ניתן לקרוא מה מפורט תחת תחומי העיסוק של המשרד וקורות החיים של עורכי הדין הפועלים במסגרתו ו/או תחת התחום המשפטי של הוצאת דיבה. ניתן כמובן, כמו בכל תחום משפטי אחר, להיעזר בהמלצות של חברים ומכרים שנעזרו בעו"ד בדיני לשון הרע.

לא אחת ניתן וכדאי ליישב תביעות מסוג של הוצאת דיבה מבלי להיזקק לערכאות. זאת, באמצעים של פשרה טרם הגשת תביעה, ו/או גישור במהלך ההליך גם לאחר שהוגשה תביעה, אפילו טרם כתיבת פסק הדין.

עורך דין בדיני לשון הרע ידע לנתב כל הליך שיבוא לפניו לדרך סיומו הנכונה מבחינת הלקוח שהוא מייצג.  

עורך דין בדיני לשון הרע ידע להנחות את הלקוח המגיע אליו מה עליו לעשות באופן מיידי, מה סוג התביעה שעליו להגיש, לאלו ראיות יזדקק וכיצד יוכל להשיג אותן במהירות האפשרית.

לא אחת, תלוי סיומו של ההליך בעורך דין המנהל אותו בעבור הלקוח. חשוב מאוד שמי שמקנה סיוע משפטי בתחום, יהא עורך דין המתמחה בדיני לשון הרע שיוכל להביא את לקוחו לתוצאות מקוות, בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי בנסיבות ובעלות נמוכה ככל האפשר.  

אם נפגעתם או נתבעתם בעילת לשון הרע כתבו לנו. נשמח לעזור.

לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו