אנשים רבים אשר נפגעו מפגיעה בפרטיות או בזכויות שלהם פונים אל עורך דין הוצאת לשון הרע. למעשה, ההתמחות של עורך דין הוצאת לשון הרע היא כל הקשור לפגיעה בפרטיות, בזכויות, וטיפול בתביעות אשר קשורות ללשון הרע. קיימת חשיבות רבה לבחור עורך דין הוצאת לשון הרע מקצועי ומנוסה אשר יוכל להבטיח תהליך מקצועי ואפקטיבי ותוצאה רצויה. בנוסף, חשוב כי עורך דין הוצאת לשון הרע יבין לעומק את התחום המורכב של לשון הרע על מנת שיוכל להעניק ללקוח ייצוג משפטי יעיל וללוות את הלקוח כבר מתחילת התהליך ועד לסופו. אם כן, בהחלט מומלץ לא להקל ראש בבחירת עורך דין הוצאת לשון הרע. כאמור, בחירה נכונה ומחושבת תניב תוצאות רצויות ותגרום לתהליך להיות מהיר ויעיל יותר. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מחזיק בעורכי דין אשר מתמחים בתחום זה, בניהם עורך דין לשון הרע, עו"ד לשון הרע באינטרנט, עורך דין דיני לשון הרע ועוד, כאשר כל עורך דין מחזיק בניסיון רב, הצלחות רבות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. 

עורך דין דיני לשון הרע

תפקידו של עורך דין דיני לשון הרע הינו בראש ובראשונה לייצג ולעזור ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד אשר סבלו מלשון הרע, הוצאת דיבה או פגיעה כלשהי בפרטיות שלהם. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין ותיק, מקצועי ומנוסה אשר עומד מאחורי הצלחות רבות בתחום ומייצג עשרות לוקחות מדי יום. 

עו"ד לשון הרע באינטרנט

עו"ד לשון הרע באינטרנט הינו בעל התמחות ספציפית אשר דורשת ידע בתחום האינטרנט ומחזיק בכלים מקצועיים שונים מעורכי דין אשר מתמחים בתחום לשון הרע בעולם הממשי. חשוב להבין כי מדובר בסוג שונה לחלוטין של התמחות, ולכן ישנה חשיבות גבוהה במיוחד על בחירה מדויקת של עורך דין בהתאם לסוג מצבו של הלקוח.  עו״ד טלי בן סימון הוא משרד עורכי דין אשר עוסק בתחום האזרחי לסוגיו ומתמחה בעיקר בייצוג תביעות לשון הרע והפרת פרטיות. 

עורך דין לשון הרע

עורך דין לשון הרע עוסק בכל יום במגוון רחב של תביעות שונות מצד לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד אשר פגעו במידה כזו או אחרת בפרטיות ובכבודו של הלקוח.
 

עורך דין הוצאת לשון הרע


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו