עו"ד דיני לשון הרע עוסק למעשה בכל הקשור לתביעות לשון הרע ופגיעה בפרטיות. ישנה חשיבות רבה ומהותית לייצוג משפטי נכון ומקצועי, לכן אנשים רבים אשר מעוניינים להגיש דיבה מחפשים עו"ד דיני לשון הרע. כמו כן, חשוב במיוחד כי עו"ד דיני לשון הרע יתמחה בתחום ויבין הבנה רחבה ועמוקה על תחום לשון הרע, מדובר על הכרח של ממש כבר מהשלבים הראשונים ועד ייצוג הלקוח, הליכי הגישור, וניהול ההליך המשפטי. אם כך, בהחלט ניתן לומר כי חשוב לא להקל ראש כלל בבחירה של עו"ד דיני לשון הרע. בחירה נכונה יכולה להבטיח תהליך מקצועי, אפקטיבי, אישי ונעים יותר, וכמובן תוצאה רצויה. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחום האזרחי לסוגיו ובעיקר בייצוג מקצועי בתביעות מכוח חוק איסור לשון הרע, הפרת זכויות יוצרים והפרת פרטיות. 

עו"ד דיני לשון הרע בפייסבוק

עו"ד דיני לשון הרע בפייסבוק מחויב להתמחות בתחום לשון הרע בדגש על העולם האינטרנטי והפלטפורמות השונות שבו. חשוב להבין כי מדובר בהתמחות שונה לחלוטין מהתמחות של לשון הרע והפרת פרטיות בעולם הממשי. כיום, בעידן המודרני אשר עמוס בשימוש יומי באינטרנט מדובר על אחד המקצועות המבוקשים ביותר. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה בין היתר, בתחום של לשון הרע בפייסבוק. 

עו"ד הוצאת לשון הרע

עו"ד הוצאת לשון הרע עוסק מדי יום בתביעות שונות של לשון הרע ופגיעה בפרטיות של האדם. מדובר על תחום מגוון ורחב במיוחד, וכמובן רגיש ומורכב כאשר במרכזו עומד החוק הבסיסי ביותר והוא איסור לשון הרע. עורך דין אשר עוסק בתחום זה מחויב להבין לעומק את נושא זה ולהחזיק בניסיון רב. כידוע, הוצאת דיבה ולשון הרע יכולים לפגוע באופן משמעותי בשם הטוב של הלקוח, במקום עבודתו, ביחסיו בין אנשים, יחס הזולת כלפיו, מעמדו האישי ועוד. לכן, תחום זה דורש טיפול מיידי ללא כל עכבות. 

עו"ד לשון הרע

עו"ד לשון הרע נועד לעזור לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד אשר סבלו מהוצאת דיבה, לשון הרע, ופגיעה בפרטיות שלהם. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה זה שנים רבות בתחום זה. 
 

עו"ד דיני לשון הרע


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו