לשון הרע הינו דבר מה אשר פורסם במטרה ללעוד או לבוז לעסק או אדם פרטי והוא פוגע בפרטיות של אותו אדם ואף משפיל אותו ברמה מסוימת. בדיוק בעקבות פרסומים ומקרים מהסוג הזה נועדו תביעות לשון הרע. כמו כן, תביעות לשון הרע הינו נושא מורכב ורגיש אשר דורש מאותו אדם נפגע פנייה מיידית לגורם מקצועי על מנת למזער נזקים ולמנוע את הפגיעה בפרטיות שלו ובכבודו. מומלץ כי הטיפול בנושא כה מורכב כמו תביעות לשון הרע יתבצע אך ורק על ידי עורך דין מקצועי, מנוסה ובעל ניסיון רב שנים בתחום אשר מחזיק בהצלחות רבות בתחום ויכול לסייע לאותו לקוח על הצד המקצועי, האפקטיבי והטוב ביותר. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחום האזרחי לסוגיו ובעיקר בנושאים כגון תביעות לשון הרע, תביעות לשון הרע באינטרנט, תביעות לשון הרע בפייסבוק, תביעות לשון הרע והוצאת דיבה ועוד. 

תביעות לשון הרע באינטרנט

כיום, בעקבות השימוש הכה נפוץ ברשתות חברתיות תביעות לשון הרע באינטרנט הפכו לנפוצות במיוחד. במקרה בו אדם קיבל תגובה שלישית ברשת אינטרנטית כזו אחרת אשר הצליחה לפגוע בשמו, בפרטיות שלו ואף במקרים מסוימים בעסק שלו, עליו להגיש באופן מידי תביעה בעקבות לשון הרע. כמו כן, על הנפגע לדעת בדיוק מי המפרסם, על מנת שעורך הדין יוכל לעזור לו באופן האפקטיבי ביותר. בנוסף, חשוב כי הנפגע יוכל להוכיח שהעסק שלו אכן נפגע כתוצאה מהפרסום. 

תביעות לשון הרע בפייסבוק

תביעות לשון הרע בפייסבוק הינו תחום בפני עצמו ודורש מצדו של עורך הדין התמחות בנושא וניסיון רב. מדובר על נושא רגיש ומורכב במיוחד אשר דורש מיומנויות מפותחות וכישורים מקצועיים. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מתמחה בתחום האזרחי על סוגיו השונים ובתביעות מכוח חוק איסור לשון הרע בפרט.

תביעות לשון הרע והוצאת דיבה

תביעות לשון הרע והוצאת דיבה אינן נושא פשוט, בעקבות כך הן דורשות מומחיות וניסיון מקצועי רב. על מנת שתביעת לשון הרע תוכל להצליח חייבים להתקיים מספר גורמים חשובים. פנייה לעורך דין מקצועי תשפר את הסיכויים באופן משמעותי ותעזור לנפגע לקבל את הפיצוי המגיע לו.
 

תביעות לשון הרע


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו