תביעת לשון הרע באינטרנט הינן עניין נפוץ במיוחד בעידן המודרני ובעיקר בעקבות השימוש הרב באינטרנט. תביעת לשון הרע באינטרנט הפכה לתופעה רחבה אשר יכולה לפגוע בקהל רחב של אנשים ובפרטיות שלהם. כיום, כל אדם יכול לכתוב בקלות ובאופן אנונימי לחלוטין כל העולם הרוחו ופעמים רבות לפגוע בפרטיות ובשמו הטוב של אדם או עסק מסוים, כאמור, תופעה זו מביאה למצב של תביעת לשון הרע באינטרנט. כמו כן, פלטפורמות שונות אשר מאפשרות העלאת סרטונים שונים יכולות אף הן לפגוע פעמים רבות ולבזות אנשים פרטיים. כתוצאה מכך, בתי המשפט בישראל החלו לדון בתחום תביעת לשון הרע באינטרנט. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד אשר מתמחה בתחום האזרחי על סוגיו השונים, ביניהם תביעת לשון הרע ללא הוכחת נזק, תביעת לשון הרע והוצאת דיבה, תביעת לשון הרע בפייסבוק ועוד. צוות המשרד מורכב מעורכי דין מקצועיים ומנוסים אשר מחזיקים בניסיון רב בתחום. 

תביעת לשון הרע בפייסבוק

תביעת לשון הרע בפייסבוק מחייבת מצידו של הנפגע פנייה מיידית לעורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום על מנת למנוע נזקים רבים ופגיעה בשמו ובכבודו. במקרים בהם התוכן הפוגע לא מוסר מהפייסבוק, מומלץ לפנות לבית משפט על מנת לבקש צו מיוחד אשר מטרתו הוא לחייב את מנהל אותו עמוד להסיר לאלתר את התוכן או את הפרסום הפוגעני אשר מהווה פגיעה חמורה בפרטיות האדם ומהווה לשון הרע. עו״ד טלי בן סימון הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מתמחה בתביעות מכוח חוק איסור לשון הרע והפרת זכויות יוצרים. 

תביעת לשון הרע והוצאת דיבה

תביעת לשון הרע והוצאת דיבה הפכו בשנים האחרונות נפוצות במיוחד בעקבות המגוון הרחב של פלטפורמות האינטרנט והרשתות החברתיות. אנשים רבים מרגישים ביטחון לפגוע בפרטיות ובכבודם של עסקים או אנשים פרטיים כאשר הם נמצאים מאחורי צג המחשב. אך חשוב להכין כי פגיעה זו הינה לשון הרע לכל דבר ובעקבות כך יש לטפל בנושא באופן מידי ומקצועי באמצעות עורך דין אשר מתמחה בתחום. 

תביעת לשון הרע ללא הוכחת נזק

תביעת לשון הרע ללא הוכחת נזק נועדו להעניק לאותו אדם אשר נפגע מלשון הרע פיצוי הולם גם אם אינן הוכחת נזק ממשית וחד משמעית.
 

תביעת לשון הרע באינטרנט


לכל המבקש
לשאול, להתעניין ולהתייעץ:


ייעוץ ראשוני יעשה ללא התחייבות.
רצוי להצטייד במסמכים ולהעבירם אלינו לעיון טרם פנייה למתן חוות דעת ראשונית
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin
03-648-83-84

​office@tfbs-law.co.il

רחוב עזה 52, תל אביב-יפו
print2, print, printer

חייגו 072-33-80-892
או כתבו אלינו